نحوه ی پرداخت

پرداخت در محل

بارثاوا این شرایط را فراهم کرده است که مشتریان بتوانند قبل از تحویل سفارش خود به صورت وجه نقد یا پرداخت از طریق دستگاه های کارتخوان سیار مبلغ سفارش خود را بدون هیچ مشکلی پرداخت نمایند.

 

پرداخت اینترنتی

کاربران بارثاوا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

 

هنگام ثبت سفارش میتوانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به ;

– شماره کارت  (شماره ۱۶ رقمی روی عابر بانک )

– رمز دوم کارت   (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
– CVV2    ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )
– تاریخ انقضاء    (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

 

شرایط و رویه عودت وجه به مشتری

در صورتی که مشتری به هر دلیلی اقدام به مرجوعی بخشی از سفارش خود انجام داد و قصد دریافت وجه پرداختی را نمود باید از طریق شماره تماس ۰۵۱۳۳۶۶۰۰۵۵ با کارشناسان بارثاوا ارتباط برقرار کرده؛ و ضمن ارائه اطلاعات حساب خود و اطلاعات بانکی این درخواست را انجام بدهد که پیگیری های بیشتر از طریق تماس تلفنی و چت آنلاین قابل دسترسی خواهد بود.

توجه داشته باشید زمان مرجوعی وجه حداقل ۲۴ ساعت و حداکثر ۴۸ ساعت زمان بر میباشد و در صورت عدم بازگردانی در این بازه زمانی با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

همچنین شما با انجام این کار مسئولیت در اختیار قرار دهی اطلاعات حساب خود به مجموعه و بابت انجام این کار را تماما پذیرا میشوید.

baarsava.ir@gmail.com