نحوه ی ارجاع کالا و دریافت وجه آن

طریقه مرجوعی کالا و دریافت وجه آن

در صورتی که مشتری به هر دلیلی اقدام به مرجوعی بخشی از سفارش خود انجام داد و قصد دریافت وجه پرداختی را نمود باید از طریق شماره تماس ۰۵۱۳۳۶۶۰۰۵۵ با کارشناسان بارثاوا ارتباط برقرار کرده؛ و ضمن ارائه اطلاعات حساب خود و اطلاعات بانکی این درخواست را انجام بدهد که پیگیری های بیشتر از طریق تماس تلفنی و چت آنلاین قابل دسترسی خواهد بود.

توجه داشته باشید زمان مرجوعی وجه حداقل ۲۴ ساعت و حداکثر ۴۸ ساعت زمان بر میباشد و در صورت عدم بازگردانی در این بازه زمانی با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

همچنین شما با انجام این کار مسئولیت در اختیار قرار دهی اطلاعات حساب خود به مجموعه و بابت انجام این کار را تماما پذیرا میشوید.

طریقه انجام مرجوعی به این شرح است که مشتری از طریق چت آنلاین با کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار کرده و این درخواست را ثبت می نمایند که اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی و زمان مرجوعی خدمت شما ارائه میگردد. در صورتی که هنگام تحویل سفارش قصد مرجوعی برخی از سفارش خود را داشتید و اگر شیوه پرداخت شما در محل بوده است با پر کردن فرم مرجوعی که توسط مامور حمل و نقل ارائه داده میشود و هماهنگی های لازم مامور پخش با بخش پشتیبانی وجه مورد نظر در همان زمان از سفارش مشتری کسر گردیده و میتوانید مبلغ نهایی پس از کسر مرجوعی مبلغ سفارش خود را پرداخت نمایید. در صورتی که پرداخت شما به صورت اینترنتی انجام شده بود و قصد مرجوعی کالا هنگام تحویل از مامور پخش را داشتید میتوانید با پر کردن فرم ارائه شده از طرف مامور پخش درخواست مرجوعی خود را ثبت نمایید تا اطلاعات بیشتر در این باره را کارشناسان ما با شما در میان بگذارند.

 

در تمامی حالت ها مشتریان عزیز میتوانند از طریق چت آنلاین، تماس تلفنی و ایمیل با مجموعه پیگیر امور خود و ارائه دهنده شکایات،انتقادات و پیشنهادات خود باشند.

baarsava.ir@gmail.com